טליס יזמות ובניה

הבית שתמיד רצית

טליס היא חברת ייזום נדל"ן המתמחה בבנייה רוויה למגורים ובפרויקטים של התחדשות עירונית. החברה מנוהלת על ידי ארתור טליסמן, מהנדס בוגר תואר ראשון ותואר שני מהטכניון בהנדסה אזרחית. החברה מתנהלת בהתאם סטנדרטים גבוהים, תרבות ניהולית, שקיפות, מקצועיות ללא פשרות ואחריות פיננסית כלפי הרוכשים. כל זאת בשילוב ניסיון עשיר בתחום הבניה וחתירה לחדשנות, אמינות ועמידה ביעדים שהובטחו לרוכשים.

כחברה המקפידה על איכות לצד שירות, טליס מציבה בראש סדר העדיפויות שלה את הטיפול האישי והמענה ללקוח לצד רמת הביצוע המוקפדת וליווי גם לאחר המסירה.

מהחלום ועד למפתח


צוות החברה מטפל בכל שלבי הפרויקט - משלב החזון ואיתור הקרקע, דרך בחירת יועצי התכנון, האדריכל והצוות המלווה, פיקוח וניהול הפרויקט, ועד לאכלוס ולמסירת הדירות החדשות ללקוחות.

בכל רגע נתון מטפלת החברה במספר פרויקטים נבחרים, אשר כל אחד מהם נפתח בהיכרות מעמיקה ויסודית עם מאפייניו הייחודיים של המיזם ובהרכבה של צוות מלווה מתאים ומקצועי.

כל פרויקט בו מטפלת טליס זוכה לליווי קפדני של הצוות לאורך כל הדרך - טיפול צמוד ומותאם, תוך שמירה על קשר אישי עם הדיירים והרוכשים ומענה שוטף וזמין כל העת.

צרו קשר

חברת טליס בע״מ

מגדל בסר 1 - דוד בן גוריון 2, רמת גן

טלפון: 3346*

מייל: [email protected]

  ט.ל.ח, ההדמיות, התכניות והמפרט המוצגים להלן, הינם להמחשה בלבד ואינם מחייבים את החברה החברה מחויבת להסכם, למפרט ולתכניות המכר שיחתמו, להיתר הבניה ולחוק המכר

  צרו קשר
  x

   הזינו את כתובת הדוא״ל והסיסמה שקיבלתם

   דילוג לתוכן